- 1/37 37Open Sat 12PM-2PM
$ 825,000
3 Beds2.25 Baths1,427 SqFt
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
12505 NE 102nd PL, Kirkland, WA 98033
Single Family Home
4 Beds2.5 Baths2,730 SqFt
$ 1,799,900 $ 1,799,900
Coldwell Banker Bain • Vera Brodsky

4518 SW Austin ST, Seattle, WA 98136
Single Family Home
4 Beds3.75 Baths3,240 SqFt
$ 1,587,500 $ 1,575,000 0.8%
COMPASS • Mara Haveson

14005 SE 243rd ST, Kent, WA 98042
Single Family Home
4 Beds3.25 Baths4,750 SqFt
$ 1,362,500 $ 1,400,000 2.7%
Real Broker LLC • Kelly Gatz

855 Lyons AVE NE, Renton, WA 98059
Single Family Home
5 Beds3.5 Baths3,725 SqFt
$ 1,330,000 $ 1,349,000 1.4%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

4520 Corliss AVE N #A, Seattle, WA 98103
Single Family Home
3 Beds2.25 Baths1,765 SqFt
$ 1,195,000 $ 1,195,000
Summit Properties NW LLC • Anton K Alexander

27435 NE 22nd ST, Redmond, WA 98053
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths2,396 SqFt
$ 1,025,000 $ 1,250,000 18.0%
Realty One Group Orca • Mindy Kim

5009 S Alaska ST, Seattle, WA 98118
Single Family Home
4 Beds2.75 Baths2,480 SqFt
$ 999,999 $ 999,999
Real Broker LLC • Kelly Gatz

24059 172nd AVE SE, Kent, WA 98042
Single Family Home
3 Beds2.25 Baths1,980 SqFt
$ 972,000 $ 850,000 14.4%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

7404 32nd AVE NW, Seattle, WA 98117
Single Family Home
2 Beds1,780 SqFt
$ 851,000 $ 799,000 6.5%
Windermere Real Estate Co. • Kristin Munger

1004 Kirkland AVE #A7, Kirkland, WA 98033
Condo
2 Beds2.25 Baths1,530 SqFt
$ 849,990 $ 849,990
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

14815 9th AVE NE, Shoreline, WA 98155
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,320 SqFt
$ 821,000 $ 750,000 9.5%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

10822 37th AVE SW, Seattle, WA 98146
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,970 SqFt
$ 765,000 $ 749,999 2.0%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

5903 241st ST SW, Mountlake Terrace, WA 98043
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,394 SqFt
$ 749,950 $ 749,950
WeLakeside • Ying Ku

3450 Fisk AVE, Enumclaw, WA 98022
Single Family Home
3 Beds2.25 Baths2,180 SqFt
$ 710,000 $ 699,990 1.4%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

28311 185th AVE SE, Kent, WA 98042
Single Family Home
4 Beds2.75 Baths2,620 SqFt
$ 700,000 $ 700,000
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

8700 Mary AVE NW #A, Seattle, WA 98117
Single Family Home
3 Beds2.25 Baths1,281 SqFt
$ 699,000 $ 699,000
SPIRE ONE Realty • Justin Medsker

16827 126th PL SE, Renton, WA 98058
Single Family Home
4 Beds1.75 Baths2,020 SqFt
$ 689,999 $ 674,999 2.2%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

1405 34th ST SE, Puyallup, WA 98372
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths2,246 SqFt
$ 675,000 $ 649,990 3.8%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

11603 122nd ST E, Puyallup, WA 98374
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,516 SqFt
$ 635,000 $ 625,000 1.6%
Keller Williams West Sound • David Benefiel

521 E Gilman AVE, Arlington, WA 98223
Single Family Home
4 Beds2.25 Baths2,757 SqFt
$ 600,000 $ 599,999
Real Broker LLC • Kelly Gatz

5303 Auburn WAY S, Auburn, WA 98092
Single Family Home
4 Beds1.75 Baths1,860 SqFt
$ 590,000 $ 589,990
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

22216 120th AVE SE, Kent, WA 98031
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,550 SqFt
$ 570,000 $ 595,000 4.2%
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

43928 283rd PL SE, Enumclaw, WA 98022
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,010 SqFt
$ 475,000 $ 475,000
KW Mountains to Sound Realty • Colleen C. McKee

301 SE Evergreen DR, Shelton, WA 98584
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,576 SqFt
$ 450,000 $ 439,900 2.3%
RE/MAX Top Executives • Angela K. Barnes

418 N Miramar CIR, Bremerton, WA 98311
Single Family Home
3 Beds3.25 Baths1,898 SqFt
$ 435,000 $ 435,000
Keller Williams North Seattle • Kelly Gatz

28230 241st AVE SE, Maple Valley, WA 98038
Single Family Home
2 Beds1.75 Baths1,180 SqFt
$ 375,000 $ 375,000
Keller Williams North Seattle • Austen Gatz

1003 17th ST SE, Puyallup, WA 98372
Single Family Home
4 Beds1.75 Baths1,950 SqFt
$ 375,000 $ 385,000 2.6%
Keller Williams North Seattle • Austen Gatz

9800 Roosevelt WAY NE #2, Seattle, WA 98115
Condo
1 Bed1 Bath747 SqFt
$ 375,000 $ 375,000
Skyline Properties, Inc. • Lemlem H. Tesfay

9200 Greenwood AVE N #A204, Seattle, WA 98103
Condo
2 Beds1 Bath764 SqFt
$ 370,000 $ 379,990 2.6%
Real Broker LLC • Kelly Gatz

GET MORE INFORMATION